> > > > >Минеральное удобрение LUVENA Любофоска

Объявление неактивное — найдите похожие объявления в разделе Минеральные удобрения.

Продам
17

Минеральное удобрение LUVENA Любофоска

Технические характеристики

Препаративная форма Гранулы
Производитель LUVENA
Страна производитель Польша
Название удобрения Любофоска
Действующее вещество Cu
Mn
NPK
S
Са
Вид Комплексные

Описание

Любофоска NPK ( CaS) 3,5:14:16 (10:19) +0,1 Cu, 0,2 Mn– універсальне гранульоване NPK-добриво, ідеально підходить для ґрунтів, багатих на калій, зокрема, для плантацій озимого ріпаку, цукрових буряків, кукурудзи на луках і пасовищах. Добриво враховує специфічні потреби різних видів сільськогосподарських культур у другорядних компонентах: ріпаку – у сірці, пшениці – у міді, ячменю та буряків – у марганці. Любофоска 3,5-14-16 одночасно забезпечує рослини сіркою, марганцем та міддю, підвищує їх стійкість до патогенів, незалежно від виду культури.

Типова кількість гранул з розмірами від 2,0 до 5,0 мм – 92%. Насипна густина – 1,0-1,05 т/м3. Кругла форма гранули надає добриву дуже хороші розсіювальні властивості.
Внесення добрив рекомендовано проводити не пізніше, ніж за 7 днів перед посівом рослин. Після застосування добриво слід змішати з ґрунтом на глибину не менше 10 см. На постійних луках та пасовищах, а також у разі інтервенційного внесення, добриво можна застосовувати в період вегетації рослин.

Добриво поставляється в біг-бегах по 500 кг.