Объявление неактивное — найдите похожие объявления в разделе Саженцы груши.

Продам
20

Саженцы груши Яблоневская

Технические характеристики

Страна производитель Украина
Место выращивания Сад
Урожайность Высокая
Возраст саженца Однолетний
Сорт Яблоневская
Транспортабельность Высокая
Срок созревания Зимний

Описание

Плоди від середньої величини до великих, масою 160 – 195 г, на айвовій підщепі — 200 – 250 г, грушоподібної або широкогрушеподібної форми зі слабко вираженою шийкою. Плід як би складається з двох усічених конусів, що звужувалися до чашечки і плодоніжки. Поверхня його гладка, від місця найбільшого діаметра до чашечки слабоширокоребриста. Воронка невелика, дрібна, злегка іржава. Поглиблення у чашечки середнє, широке, горбисте. Чашечка не опадаюча, відкрита, іноді деформована. Плодоніжка коричнева, коротка, середньої товщини, пряма, розташована під невеликим кутом до плоду, з розширенням в місці прикріплення до гілки, над яким часто є горбик з м'якоті.

Шкірочка тонка, але міцна, в період знімної зрілості зеленувато-жовта, у споживчій — світло-жовта, зі слабким розмитим оранжево-червоним рум'янцем, іноді з ніжною іржею у вигляді плям. Підшкірні точки дрібні, світло коричневі або сірі, малопомітні. Оцінка плодів за зовнішнім виглядом 4,7 – 4,8 бала.

Насіннєве гніздо невелике, цибулеподібне. Насінні камери середньої величини, закриті. Підчашечна трубка середньої довжини, вузька, котлоподібна. Насіння середньої величини, темно-коричневі, подовжено-конусоподібні, з загостреним кінчиком, добре виконані. М'якоть біла або злегка кремова, щільна, масляниста, ніжна, середньої соковитості, кисло-солодка, досить високих смакових якостей (4,6 – 4,8 бала).

У плодах міститься: сухих розчинних речовин — 16,85%, цукрів — 9,23, кислот — 0,20, пектинів — 0,70%, вітаміну С — 3,29 мг на 100 г сирої маси.

Цену уточняйте!