> > > > >Протравитель Байер Гаучо. Страна производитель: Германия
Продам
18

Протравитель Байер Гаучо. Страна производитель: Германия

Информация о пользователе

Технические характеристики

Название пестицида Гаучо
Производитель Байер
Страна производитель Германия
Спектр действия Инсектицидный протравитель
Обработка против Комплекс наземных вредителей
Комплекс почвенных вредителей
Проволочники
Действующее вещество Имидаклоприд

Описание

Продам Гаучо®

Високоефективний протруйник насіння пшениці, ячменю, цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків від широкого спектру шкідників.
Упаковка: 1кг.
Діюча речовина: імідаклоприд, 700 г/кг

Препаративна форма: порошок, що змочується
Властивості:
Гаучо® — протруйник системної і контактної дії для передпосівної обробки насіння пшениці, ячменю, цукрових буряків, кукурудзи і соняшнику проти широкого спектра шкідників. Діюча речовина препарату (імідаклоприд) належить до групи хлорнікотинілів. Вона блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах-шкідників і при цьому відрізняється від звичайних препаратів новим механізмом дії на комах, що виключає виникнення резистентності.

Дія препарату
Оброблене препаратом Гаучо® насіння дає можливість повного інсектицидного захисту від усіх важливих шкідників листя і від ґрунтових шкідників.
Діюча речовина поглинається коренями рослини, яка проростає, і звідти спрямовується в листя. При цьому кишково-контактний інсектицид розподіляється дуже рівномірно по молодій рослині і досягає тривалої дії проти сисних і гризучих комах-шкідників. Гаучо® – це відмінний захист кореневої системи та надземних органів рослини на початкових фазах вегетації, широкий спектр контролю шкідників, низька доза застосування, довготривалий ефект. Дослідами встановлено, що препарат має стимулюючу дію на рослину (антистрес-ефект).

Информация о пользователе