> > > > >Прилипатель Агрохимические технологии АгроПАВ Экстра. Страна производитель: Китай
Продам
42

Прилипатель Агрохимические технологии АгроПАВ Экстра. Страна производитель: Китай

Технические характеристики

Название пестицида АгроПАВ Экстра
Производитель Агрохимические технологии
Страна производитель Китай
Цель применения Повышение эффективности действия пестицидов
Действующее вещество Органосиликоновый сурфактант

Описание

Сучасний неіногенний ад'ювант органосиліконової групи для покращення ефективності дії пестицидів.

Принцип дії АгроПАВ Екстра полягає в значному зниженні поверхневого натягу крапель робочого розчину з близько 65-70 Н/м2 до 20-22 Н/м2. Використовується для покращення змочування поверхні бур'янів та покращення проникнення гербіцидів. АгроПАВ Екстра також широко використовується не лише з гербіцидами, а й з фунгіцидами, інсектицидами та десікантами. Застосування ПАР АгроПАВ Екстра для досягнення максимальної ефективності ЗЗР та добрив обов'язкове тому що:

Завдяки молекулярній структурі ПАР на основі органосилікона (біполярна структура, яка складається з гідрофільної та ліпофільної частин) відбувається якісне покриття листової поверхні всіх видів бур'янів.

За несприятливих (стресових) погодних умов, таких як посуха та низькі температури, устя листків закриті й тільки застосування ПАР дозволяє ЗЗР та добривам проникнути усередину листка і забезпечити виконання своїх завдань.

У випадку тривалих дощів, коли препарати змиваються з листків, застосування ПАР АгроПАВ Екстра дозволяє забезпечити швидке проникнення усередину листка без втрати ефективності і досягається бажаний результат.