Весь агрорынок на одном сайте
Продам
32

Семена подсолнечника Syngenta Арена ПР

Технические характеристики

Производитель Syngenta
Страна производитель Турция
Год урожая 2014
Сорт/Гибрид Гибрид
Класс семян F2
Группа спелости Среднеранняя
Сезонность Яровая культура
Название Арена ПР
Сроки созревания (период вегетации) 110-120 дн.
Потенциал урожайности 50 ц/га
Масса 1000 зерен 70 гр
Высота растения 1700 мм
Масличность 50 %
Устойчивость к засухе 7 0-10
Устойчивость к основным болезням 9 0-10

Описание

Арена ПР - середньоранній гібрид соняшника помірно інтенсивного типу з високим вмістом олії в насінні і врожайністю 50 ц/га. Особливістю соняшника є еталонна стійкість до склеротиніозу та фомопсису, також стійкий до 5 рас вовчка соняшникового. У порівнянні зі схожими гібридами в своїй групі стиглості, насіння Арена дозволяє отримувати високі врожаї при несприятливому фітосанітарному стані поля.Особливості насіння Арена ПР
Вирощувати гібрид Арена рекомендується по всій території України, незалежно від кліматичних умов. Виробник рекомендує висівати насіння в оптимальні строки і дотримуватись класичної технології обробітку. Соняшник володіє високою стійкістю до поширених у культури хвороб стебла та кошика.

Середня реальна врожайність становить - 28-30 ц/га, що при високому вмісті олії робить насіння Арена одним з найбільш універсальних гібридів соняшника для вирощування фермерськими господарствами та приватними фермерами на різних типах грунту.

При вирощуванні соняшника Арена не слід зловживати азотовмісними добривами і дотримуватися рекомендованої густоти посіву на момент збору врожаю:

45000-50000 рослин на гектар - при достатньому і помірному рівні зволоженості ґрунтів (Полісся, Лісостеп і Степ);
35000-40000 рослин на гектар - при недостатньо зволожених грунтах (Приазов'я, Південний Степ).